Standard.al

E veshur me të zeza, Ivanka Trump i jep “lamtumirën” Shtëpisë së Bardhë

0

Ivanka Trump i ka thënë “lamtumirë” Shtëpisë së Bardhë. Ajo është fotografuar teksa ka dalë nga shtëpia e saj në ditën e fundit të presidencës së babait të saj e veshur e gjitha me të zeza.

Ajo dukej plot stil për ditën e saj të fundit si Vajza e Parë, e veshur një pallto të zezë asimetrike të markës ‘Alexander McQueen’ në vlerë prej 4600 dollarësh, të cilën ajo e shoqëroi me taka të zeza të thjeshta, dhe një maskë me lule.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.