Standard.al

Meta takohet me gazetarët në Vlorë: Shembull, që duhet ndjekur nga disa “profesionistë” në Tiranë

0

Presidenti Ilir Meta është takuar mëngjesin e sotëm me gazetarët në qytetin e Vlorës.

Ai tha se në Vlorë ka sot një brez gazetarësh kurajozë që të impresionojnë me profesionalizmin e tyre në shërbim të së vërtetës.

Postimi i plotë:

Kush tha, që gazetaria e mirë bëhet vetëm në Tiranë?!

Në Vlorë ka sot një brez të ri gazetarësh kurajozë, që të impresionojnë me profesionalizmin e tyre, në shërbim të informimit, së vërtetës dhe interesit publik.

Shembull, që duhet ndjekur madje dhe nga disa “profesionistë” në Tiranë.

I lumtur të takohesha e të bisedoja me ta, në veçanti për problemet, që mundojnë sot Vlorën dhe vendin tone.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.