Standard.al

Këlliçi: Kjo është një qeveri fasadë, model i shëmtuar i MJAFT-it

0

I ftuar në PolitiKon nga Alfred Lela në RTV Ora, Belind Këlliçi, kryetar i FRPD-së u shpreh se kjo qeverisje është një fasadë dhe nuk merret me punë reale.

Këlliçi: Ku e Gjen kohën Veliaj dhe Rama që iu fut me libër shtëpie lëvizjes studentore se ku u punonin prindërit dhe ku e kishin blerë iphonin. Se kjo është një qeveri fasadë dhe nuk merret me punë reale.

Ky është një model i shëmtuar i MJAFT-it. Ne kemi dhënë shembullin tonë. Kemi 220 të rinj të proceduar pse kanë dalë në protestë dhe që kanë ngritur zërin

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.