Standard.al

Pas shumë vitesh bashkë, ish-Missi shqiptar i jep fund martesës…

0

Mirjeta Shala, modelja e njohur dhe ‘Miss Kosova’ i vitit 2013, i ka dhënë fund martesës së saj.

Sipas ‘Prive’ ajo dhe bashkëshorti, i kanë dhënë fund martesës së tyre dhe kjo është reflektuar edhe në rrjetet socile.

Prej kohësh, çifti nuk ka publikuar më foto bashkë dhe nuk shfqen më në asnjë dalje bashkë.

Kujtojmë se prej vitesh, Mirjeta dhe ish bashkëshorti kanë jetuar në Amerikë bashkë me djalin e tyre.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.