Standard.al

Aksident i rëndë / Makina përfundon në kanalin ku po punohej në rrugë

0

Mbrëmjen e sotme, një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Gjormë të Vlorës.

Burimet për mediat bëjnë me dije se një mjet tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal.

Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nga përplasja mjeti ka pësuar dëmtime të mëdha.

Në këtë aks vijojnë punimet  për projektin e rrugës së lumit të Vlorës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.