Standard.al

Tayna drejt suksesit ndërkombëtar? Reperja shqiptare bashkëpunim me reperin me famë botërore

0

Brenda pak vitesh Tayna u kthye në një nga reperet më të suksesshme shqiptare.

Ajo mori famë të menjëhershme me këngën “Columbiana” dhe tani Tayna po synon tregun ndërkombëtar.

Bukuroshja shqiptare ka lajmëruar se do vijë me një bashkëpunim me reperin e njohur francez, L’Algérino, duke i surprizuar të gjithë.

“Monna” titullohet kënga e tyre dhe ky është bashkëpunimi i parë i saj me një artist të huaj.

“Së shpejti,”- shkroi reperja krahas një imazhi ku shfaqet në krah të L’Algérino.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.