Standard.al

Mevlani i dedikoi këngë Ledjanës, Melisa shpërthen nga xhelozia: Mua më plase pas mullarit

0

Ditën e sotme në ‘Përputhen’ u transmetua takimi mes Mevlanit dhe Ledjanës. Mevlani i dedikoi një këngë konkurrentes, në të cilën thuhej: “Vjen si rreze drite në sytë e mi, Ledjana e bukur sikur zana, shikimin edhe zemrën te ti e ndala.”

Ky gjest kaq romantik nga ana e Mevlanit nuk u prit aspak mirë nga Melisa. “Sindin e surprizave me lule dhe arush, Ledianën me këngë, Melisën zgjodhe ta përplasësh pas mullari për ta surprizuar? Në këto momente Melisa të hedh poshtë Mevlan. Prekem se jam një ndër vajzat dhe kur të kam thënë të kam xhan, ke bërë rolin e xhelozit, tani të hedh poshtë dhe nuk më intereson të dal më me të. Mua më hodhe poshtë me këtë. Të gjithave i ke dhuruar lule  e çokollata”, tha Melisa.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.