Standard.al

Djali i vë zjarrin shtëpisë, pas konfliktit, familjarët përfundojnë në spital të asfiksuar

0

Një konflikt në familje ka ndodhur në Elbasan, ku për pasojë djali i ka vendosur zjarrin shtëpisë. Disa prej familjarëve thuhet se janë asfiksuar dhe janë dërguar për trajtim në spital.

Burime për Fax News bëjnë me dije se autori është shoqëruar për në polici.

Të tjera burime nga forcat blu raportojnë se djali i familjes ka probleme të shëndetit mendor dhe familjarët kanë njoftuar policinë pas debatit, por nuk ka pasur as zjarr, as të lënduar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.