Standard.al

Kryemadhi: Tërmet, pandemi dhe përmbytje, qeveria nuk po i menaxhon situatat…

0

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, mëngjesin e sotëm ka zhvilluar një takim me banorët e Lezhës.

Lezha është një ndër qytetet që po vuan nga pasojat e përmbytjeve që kanë përfshirë vendin ditët e fundit.

Kryemadhi ka dëgjuar nga afër hallet e përditshme të banorëve të kësaj zone.

Kryetarja e LSI është shprehur se qytetarët po vuajnë ende pasojat e tërmetit, pandemisë dhe tani të përmbytjeve, ndërkohë që qeveria nuk po i menaxhon siç duhet situatat.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.