Standard.al

Mbytet në lumin Kir një 47 vjeçare, dyshimet e para…

0

Një person është mbytur pak minuta më parë në Lumin Kir, në zonën e Postribës.

Viktima është larguar prej mbrëmjes së djeshme nga shtëpia, teksa mësohet se është i moshës 47 vjeçare dhe dyshohet se ka qenë një person me probleme mendore.

Trupi i pajetë është dërguar në morgun e Spitalit të Shkodrës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.