Standard.al

Shqipëria nën pushtetin e ujit, ministrat e Ramës darkojnë mes luksit në Dubai ( në tryezë edhe Samir Mane)

0

 

Ndërkohë që Shqipëria dergjet nën uji, dy ministra të qeverisë Arben Ahmetaj, Belinda Balluku dhe disa të tjerë darkojnë e defrejnë restorantëve me të shtrenjta të botës ne Dubai. Aty dallohet edhe Arbër Mazniku si edhe këshilltari për mediat i kryeministrit, Endri Fuga. Po ashtu në fillim të videos vihet re se mes tyre ndodhet edhe biznesmeni Samir Mane.

Me poshte video e publikuar në instagramin e restorantit “Nusret” në Dubai.

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.