Standard.al

Rekord viktimash nga koronavirusi, ndërrojnë jetë 19 pacientë, 846 raste të reja infektimi…

0

Vijojnë shifrat rekord të viktimave dhe infektimeve nga koronavirusi në vendin tonë.

Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë 19 pacientë, ndërsa janë regjistruar 846 raste të reja infektimi me virusin e rrezikshëm.

vijon…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.