Standard.al

Durrës/ Aksidentohet nga makina një 9-vjeçar…

0

Një fëmijë 9 vjeç është aksidentuar sot në Durrës, tek kryqëzimi i Fllakës. Fëmija u dërgua me shpejtësi në spitalin e Durrësit dhe gjendet nën kujdesin e mjekëve.

Policia tha se ishte F.I, 62 vjeç me një makinë “Fiat”, që e ka lënduar këmbësorin e vogël E.D, 9 vjeç

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme dhe hetimet kanë nisur për shkakun e aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.