Standard.al

Infektohet me koronavirus gazetarja Fiori Dardha: Nuk i shpëtova dot!

0

Gazetarja Fiori Dardha është infektuar me koronavirus.

Lajmin e bën të ditur vetë gazetarja përmes një postimi në Instagram, ku thekson se nuk do të jetë për disa kohë në ekran.

Mesazhi i plotë:
Ndonese kam treguar nje kujdes te jashtezakonshem dhe prej muajit mars, (thuajse) kam jetuar me maske 😷, covidit nuk i shpetova dot! 🦠
Duke qene se jam autore dhe prezantuese e nje emisioni te perditshem, do te vazhdoj te punoj nga shtepia per te pergatitur jo vetem “BOOM”, por per te finalizuar sa me shpejt edhe projektin tim #GOCAT ✔️
Falenderoj Erion Korinin qe pranoi te me zevendesonte gjate diteve qe do te me duhet te qendroj e izoluar.

Rozana Radi dhe Erion Korini jane miq shume te mire dhe do te dine ta percojne kimine qe kane me njeri-tjetrin edhe tek publiku.
Kam fatin te punoj me nje staf te mrekullueshem dhe jam e bindur qe mbeshtetja e kolegeve dhe e drejtuesve te TV ORA nuk do te me mungoje edhe keto dite! 🤍
Rozi & Erion, ju vaftë mbarë! 🤞🏼
Kujdesuni per veten! 🙏
Sherim te shpejte per te gjitha ata (qe si une), po perballen me Covid – 19!
Me kujdesin e perkushtim e mjekeve dhe ndihmen e Zotit, do ia dalim! 🙏
Forca! 💪🏼

  • foto galeri

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.