Standard.al

‘Ça dreqin është ky muhabet?’ Roza Lati shpërthen në kritika për Megi Pojanin

0

Moderatorja e njohur, Roza Lati ka postuar një klip të shkurtër të emisionit “ Maska”, që prezanton Megi Pojani, në dixhiturën është shprehur e irrituar dhe e zemëruar, për mungesën e distancimit fizik.

Roza shprehet se pamje të tilla janë të papranueshme pasi bëhet fjalë për standarte të dyfishta, pasi televizioni “Ora” ku ajo punon është përballur me gjoba, për mos-respektimin e masave për Covid-19.

A s’është ligji i barabartë për të gjithë? Jemi në kohë pandemie dhe nën presion që dënohemi me gjobë nëse afrohemi fizikisht në studio, në ekran ndërkohë po shoh në televizione dhe emisione të tjera që po i lujn fënë duke qenë ngjit e ngjit e duke u prek e fërkuar. Ca dreqin është ky muhabet?” – ka shkruar Roza

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.