Standard.al

VIDEO-FOTO/ Bodybuilderi martohet me kukullën e tij: Kam gjetur gruan ideale

0

Një martesë tradicionale: fustan dhe buqetë e bardhë për nusen, smoking për dhëndrin dhe unaza për të dy.

Do të dukej gjithçka normale nëse nusja nuk do të ishte një kukull.

Bodybuilderi kazak, Yuri Tolochko, ka zgjedhur me kukullën e tij seksi, Margo. Të dy kanë jetuar së bashku për një vit e gjysmë dhe, pas muajsh bashkëjetese, Yuri arriti të “merrte” dorën e të dashurit të tij dhe të martohej me të.

Tolochko, i cili e quan veten një maniak seksi, e quajti Margot gruan e përsosur për të.

Duke folur për mediat lokale, ai tha se e takoi atë në një klub nate. Fillimisht, ata duhej të martoheshin në mars, por dasma u shty për shkak të koronavirusit.

“Çiftet duhet të flasin më pak dhe të lidhen më shumë. Me kohën dhe përvojën, Margo dhe unë kemi kuptuar se duhen më shumë sesa fjalët për të bërë një bisedë. Partneri juaj padyshim meriton më të mirën, por ai duhet të bëj pjesën e tij “, tha bodybuilderi.

 

bodz

bodz2

bodz3

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.