Standard.al

Kastriot Islami: Rama një zvarranik i pushtetit, i babëzitur për pasuri të paligjshme

0

Ish-deputeti Kastriot Islami ka reaguar në Facebook, mbi intervisten e Ramës në Forbes ku kryemistri e quante veten si “lider vetmitar”.

Islami shkruan : “Ne intervisten ne FORBES Edi Rama paska deklaruar se eshte “lider vetmitar”… Se pari mashtron se nuk eshte as lider dhe as burre shteti por nje zvarranik i pushtetit… Nga ana tjeter duket i “sinqerte” kur pranon se eshte “vetmitar”… natyrisht si person genjeshtar, i paafte, i deshtuar, hajdut, por mbi te gjitha pervers…dhe i babezitur e grabiqtar per pasuri te paligjshme!”

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.