Standard.al

FOTO/ Tirana që të merr frymën: Një xhungël kaotike betoni

0

“Një xhungël e vërtetë, që të merr frymë”- kështu eshte komentuar kjo foto qe u bë virale orët e fundit.

Komentuesit e shumtë thonë se kjo është vepra e tmerrshme e Edi Ramës dhe Erion Veliajt

Asnjë plan, asnjë park, vetëm beton i hedhur në çdo skutë të mundshme

Kjo është vetëm një pjesë e qytetit, duke mos harruar se pjesa tjetër është akoma më e betonuar.

 

 

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.