Standard.al

‘A ke bërë s*ks në takim të parë’? Ana e re vihet në siklet nga pyetja e Elvisit

0

Elvisi dhe Ana patën një takim dhe mesa duket shkoi shumë mirë.

Ka qenë vetë Ana që ka thënë se me të është ndjerë e lirshme dhe pranoi se mes tyre ekziston një kimi.

Teksa ndodheshin në qendrën e transformuar të Tiranës, në vigjilje të festave të fundvitit, dyshja nisi një bisedë mjaft interesante. Ana ishte ajo që u përpoq të merrte në dorë situatën dhe të bënte më shumë pyetje, por në një moment, ajo kërkoi nga Elvisi që ta befasonte.

Pas kësaj deklarate, djali nisi të formulonte pyetje më intime, duke vendosur disi në siklet Anën. Megjithatë përgjigjet e saj nuk u kursyen, e mes tyre u krijua një situatë mjaft e këndshme.

Pjesë nga takimi:

Elvisi: A ke bërë seks në takim të pare?

Ana Kauri: Nuk jam kaq e guximshme, nuk them se do të ndodhë.

Elvisi: Me mua kanë ndodhur dhe tre lidhjet më të gjata kanë ndodhur kështu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.