Standard.al

Raportohen të shtëna me armë zjarri në Vlorë, dyshohet për viktimë

0

Në Dukat të Vlorës mbrëmjen e sotme është raportuar për të shtëna me armë zjarri.

Është qëlluar në drejtim të një makine dhe dyshohet se ka një viktimë, por ende nuk është e konfirmuar.

Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një atentat apo ndonjë përplasje me armë që ka ardhur si pasojë e një konflikti të çastit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.