Standard.al

Ndërron jetë biznesmeni shqiptar…

0

Ndahet nga jeta nënkryetari i Shkupit dhe biznesmeni i njohur shqiptar, Enver Maliqi.

Biznesmeni Enver Maliqi njihet si kontribues i shumë aktiviteteve kulturore, sportive dhe humane.

Ndërron jetë biznesmeni shqiptar Enver Maliqi

Ndërkohë kreu i AAK-së Ramush Haradinaj, nëpërmjet një statusi shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta, të nënkryetarit të Shkupit.

“Pikëllues lajmi për vdekjen e Enver Maliqit, nënkryetar i Shkupit.Ngushëllime për familjen, miqtë, qytetarët dhe institucionet e Bashkisë së Shkupit. U prehtë në paqe”, shkruan Haradinaj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.