Standard.al

Fifi: Tre arsyet përse zihem me të dashurin…

0

Filloreta Raci ose siç njihet me emrin e artit Fifi është një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit.

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘N’drrimi i natës’, ku ka folur në lidhje me jetën private dhe atë profesionale.

Në lojën “Haje ose thuaje”, këngëtares i është kërkuar të listojë tre arsyet pse zihet më së shumti me të dashurin.

“Për followers-at në Instagram, sepse ai ka ndjekur një “x” vajzë, pse nuk ka hapur telefonin dhe pse nuk ka kthyer mesazhet. Janë bazike, por edhe tek unë ndodhin.” tha këngëtarja.

Kujtojmë që Fifi është lidhur me një djalë, i cili jeton në Gjermani. Madje ka pranuar hapur se i ka dedikuar edhe një tatuazh atij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.