Standard.al

Digjet kabina e rojes, humb jetën një person në Tiranë

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë gjatë mbrëmjes. Një person ka humbur jetën ende në rrethana të paqarta, pasi është gjetur I pajetë në një vendroje e cila është shkrumbuar nga flakët.

Dyshimet janë se 64 vjeçari strehohej në këtë vendroje

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.12.2020, rreth orës 16:40, në “Misto Mame”, ka rënë zjarr në një vendroje të një fabrike në pronësi të shtetasi A.M. Si pasojë e zjarrit ka humbur jetën shtetasi M.M., 64 vjeç, i cili dyshohet se strehoej aty.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.