Standard.al

VIDEO/ Aksident tragjik, humb jetën i riu shqiptar

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Itali.

Fatkeqësisht viktimë i këtij aksidenti është një i ri shqiptar, banues në Argenta, Ferrara, Itali.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14:30 minuta të mesditës, kur i riu duke udhëtuar me një makinë tip ‘Fiat’ është ka humbur kontrollin dhe është përplasur me pemët anash rrugës.

Përplasja ka qenë shumë e fortë, duke shkatërruar pjesën e përparme të makinës.

Fatkeqësisht 22-vjeçari shqiptar nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve të marra.

Policia dhe autoambulanca kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, por nuk kanë mundur të bëjnë asnjë gjë.

I riu shqiptar punonte në një ndërmarrje në Ravennate.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.