Standard.al

I shtruar te “Shefqet Ndroqi”, humb jetën si pasojë e Covid inspektori i policisë…

0

Një efektiv i policisë së Drejtorisë Vendore të Elbasanit ka humbur jetën si pasojë e Covid 19.

Inspektor Banush Ferhati, 57 vjeç mëngjesin e kësaj të diele ndërroi jetë në Spitalin “Shefqet Ndroqi” ku ishte shtruar në mesjavë.

Ferhati ishte baba i tre fëmijëve dhe kishte 23 vite punë në polici.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.