Standard.al

VIDEO/ Rama e Ahmetaj në Dubai, nënshkruajnë marrëveshje në … bar-kafe

0

Edi Rama dhe Arben Ahmetaj kanë udhëtuar me avion çarter nga Rinasi për në Dubai.

Kjo vizitë do të kishte kaluar në heshtje, nëse nuk do të ishte denoncuar nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Sot në mëngjes, Rama tha se ndodhej në Dubai për të nënshkruar një marrëveshje për rindërtimin e zonave të dëmtuara të tërmetit.

But the images shared by Arben Ahmetaj, who accompanies Rama, when it comes to money, raise great doubts.

Rama dhe Ahmetaj nuk janë pritur zyrtarisht nga askush në Dubai. Ata thonë se kanë nëshkruar një marrëveshje dhe këtë e ka bërë publike me pamje dhe Ahmetaj.

Por video e Ahmetaj tregon se Rama dhe ai kanë nënshkruar një marrëveshje në një bar kafe.

E natyrshëm lind pyetja, me kë kanë bërë marrëveshje Rama e Ahmetaj në Dubai, për fondet e rindërtimit në Shqipëri?/SyriTv

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.