Standard.al

Gruaja hidhet nga pallati, gjen vdekjen e menjëhershme

0

Një grua e moshës 52 vjeçare raportohet se i ka dhënë fund jetës ditën e sotme në Lezhë, në kushtet e depresionit, duke u hedhur nga kati i dytë i pallatit ku jetonte.

Lezhë/Informacion parapra

Rreth orës 16:22, në lagjen “Skënderbeg”, Lezhë, shtetasja M.K., 52 vjeçe dyshohet se në kushtet e depresionit është vetëhedhur nga kati dytë i banesës duke gjetur vdekjen.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.