Standard.al

Enkel Demi për Ramën: Psiko, dje bëri koncert te sanatoriumi, sot film për tërmetin!

0

Gazetari Enkel Demi nepermjet nje postimi ne Facebook ka reaguar ashper per veprimet e kryeminsitrit Rama ne lidhje me termetin e 26 nentorit dhe koncertin e djeshëm te sanatoriumi.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.