Standard.al

Durrës/ 35 vjeçari gjendet pa jetë në banesë. Dyshimet e para…

0

Një ngjarje e rëndë e pazbardhur ende ka ndodhur në orët e mbrëmjes në qytetin e Durrësit. Një përson është gjendur i pajetë me plagë armë zjarri në banesë, ndërkohë që policia dyshon për vetëvrasje.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 26.11.2020, në orën 18:05, në lagjen nr.16, Durrës, është gjetur në banesë, dyshohet i vetvrarë me armë zjarri (pistoletë), shtetasi S. A., rreth 35 vjeç.

Nga kqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune ose dëmtime të tjera, përveç asaj të shkaktuar nga arma e zjarrit.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për dokumentimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.