Standard.al

Basha flet hapur, tregon pjesën më të bukur që i ka ”falur” politika

0

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka treguar se pjesa më e bukur që i ka ofruar politika është kontakti me njerëzit. I ftuar në “Çim Peka live”, ai tha se nuk preferon zyrat përpara kontaktit me njerëzit dhe qytetarët. ”Nuk ka asgjë më të bukur sesa kontakti me njerëzit. Kjo është e bukura që të fal politika, as zyrat dhe as asgjë tjetër. Nuk po them për dhimbjen, por për kontaktin me popullin, se dhimbja është tjetër gjë”,- tha Basha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.