Standard.al

Në nder të Supermodeles/ Zendaya rikrijon fotot e Donyale Luna, por a do t’i dalloni dot nga njëra-tjetra?

0

Zendaya di si të posedojë një kopertinë, dhe numri i saj i fundit për numrin nëntor / dhjetor të Essence, që feston 50 vjetorin e revistës, ajo i ka të gjitha të ndërthurura: seksi, joshëse dhe plotësisht klasike.

Frymëzuar nga Donyale Luna, e njohur si supermodelja e parë e Zezë në botë, ylli i Euphoria bëri homazhe të ikonës së viteve ’60 dhe rikrijoi fotot e saj.

Zendaya kishte veshur një fustan të mrekullueshëm me mëngë të gjata. Edhe këtë herë 24 vjeçarja, ka treguar se nuk ka frikë të bëjë ndryshime në look.

Nga gërshetat e mrekullueshme, modeli i fitores në Emmy, te fijet bionde, ajo i ka bërë të gjitha./Burimi: Pop Sugar/ K.H/Syri.net/ 

 

Image

Zendaya
Image

Donyale Luna
Image

Donyale Luna

Image

Zendaya
Image

Zendaya
Image

Donyale Luna
Image
Zendaya
Image

Donyale Luna

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.