Standard.al

Rrëfehet Kryemadhi: E kam kaluar COVID pa asnjë simptomë

0

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zbuloi në Open se ka kaluar covid por nuk pa pasur asnjë simptomë. “Po zbuloj diçka për herë të parë. Unë e kam kaluar covid pa asnjë simptom. Pa temperaturë, dhimbje të tjera me radhë. E mora vesh kur do operohesha nga bajamet dhe mjekët italianë më thanë që e ke kaluar covidin”.- tha Kryetarja e LSI.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.