Standard.al

Premton lulishte dhe bën pallate, Berisha reagon ashpër ndaj Veliajt: Hajdut! Pallati të fut katin në xhep…

0

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e kryemashtruesit Erion Veliaj. Qytetari shkruan se, në shesh-pushimin mes pallateve, aty ku ishte premtuar një lulishte, po ngrihet pallati i rradhës.

“Lal plehu u premtoi banorëve lulishte por u ndërton pallatin në sheshin mes pallateve.

Lulishtja nuk ka ryshfet, kurse pallati të fut katin në xhep! HAJDUT!”, shkruan Berisha në reagimin e tij, ndërsa publikon edhe foto-denoncimin e qytetarit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.