Standard.al

Plas bombola e gazit, plagosen burrë e grua…

0

Shpërthimi i një bombole gazi ka lënë të plagosur mesditën e sot me një çift në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Shefqet Kuka’.

Polica Tiranë/ Informacion paraprak

Më datë 24.11.2020, rreth orës 12:11, në rrugën ‘Shefqet Kuka’, në ambientet e jashtmë të banesës së shtetasit M. G., ka plasur një bombul gazi, dhe për pasojë janë  dëmtuar lehtë shtetasi M. G dhe bashkëshortja e tij shtetasja D.G, të cilët u dërguan në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.