Standard.al

FOTO/ Pas gjobës ‘Rama’, ironizon aktori Bes Kallaku

0

Aktori Bes Kallaku ka izonizuar gjobën ‘Rama’ të marrë pasi festoi ditëlindjen e tij.

Kallaku ka publikuar një foto në Instagram me Leonard Kokën, vëllanë e ish-ministrit Lefter Koka, ku me ironi shkruan:

‘Flm që ishe dhe ti i pranishëm te ditëlindja ime. Mos ma harroni këtë shokun. Ky do paguajë gjobën e Ijes’.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.