Standard.al

Viktimat nga covid-19/ Basha-Ramës: Dy ditë përpjekje për të manipuluar faktet e për të fshehur të vërtetën

0

Lideri i opozitës Lulzim Basha ka përcjellë një mesazh nëpërmjet ‘twitter’ sa i perket denoncimit te bere per manipulimin e shifave te covid-19.

Basha thotë se pas denoncimit të fakteve Ramës iu deshën dy ditë për t’u përgjigjur.

Ai thekson se Ramës iu deshën dy ditë pasi po manipulon faktet dhe po fsheh të vërtetën, por e ka të kot se askush nuk i beson më.

STATUSI NGA LULZIM BASHA
Pasi denoncimit të fakteve se gënjeu për numrin e viktimave të Covid-19, Ramës ju deshën dy ditë për t’u përgjigjur. Dy ditë përpjekje për të manipuluar faktet dhe për të fshehur të vërtetën që pamë të gjithë. E ka kot sepse askush nuk i beson më!
Kush gënjen për një çështje kaq të ndjeshme, gënjen për gjithçka. Shqiptarët kanë nevojë për një qeveri që punon për ta dhe nuk merret me gënjeshtra natë e ditë.

  • foto galeri

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.