Standard.al

Piramida në qendër të Tiranës përfshihet nga flakët

0

Një zjarr raportohet se ka rënë gjatë orëve të pasdites në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, në ambientet e piramidës.

Deri më tani nuk raportohen për dëme në njerëz, vetëm për dëme materiale.

Ndërkohë që në vendngjarje janë policia dhe forcat zjarrëfikëse

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.