Standard.al

Emri/ Koronavirusi i merr jetën personalitetit të shkencave

0

Koronavirusi i ka marrë jetën Doktorit të Shkencave Gjeologjike dhe profesorit të Associuar, Hamit Noka me origjinë nga Kukësi.

Lajmi është bërë i ditur nga të afërmit e tij përmes rrjeteve sociale.

Noka ishte një personalitet në shkencën e gjeologjisë jo vetëm në Kukës, por në gjithë Shqipërinë.

Personalitet i shquar në fushën e kërkimeve dhe studimeve gjeologjike.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.