Standard.al

Nesho: Rama është akuzuar se ka qenë në burg në Francë dhe nuk është përgjigjur

0

Diplomati i njohur, Agim Nesho tha sonte ne “Open”, se akuzat ndaj Bashës po bëhen për politikën e brendshme dhe për fushatë.

Nesho tha se kryeministri akuzohet se ka qenë në burg në Francë dhe për atë nuk është përgjigjur. “Më thotë një mik i emisionit, kryeministri Rama është akuzuar se ka qenë në burg në Francë, a është përgjigjur për atë? Pra Basha nesër mund të akuzohet nga dikush që i ka vjedhur portofolin. Për këtë ska pse jep përgjigje”- tha Nesho.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.