Standard.al

Kreu i PAA-së Agron Duka infektohet me koronavirus, ja si është gjendja e tij…

0

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, ka rezultuar pozitiv me kornavirus.

Lajmi është bërë i ditur nga zyra për shtypin, ndërkohë që mësohet se pas përgjigjes së tamponit, Duka është karantinuar.

Ai ka dhënë edhe një mesazh politik për të gjithë qytetarët, duke e vënë theksin tek respektimi i masave anticovid për mbrojtjen e vetes dhe të tjerëve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.