Standard.al

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Librazhd, përplasen 4 makina, disa të plagosur

0

Një aksident i rende ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën Elbasan-Librazhd.

Mësohet se 4 makina janë përplasur me njëra-tjetrën në këtë rrugë.

Bëhet fjalë për 3 makina të vogla dhe një kamion.

Nga përplasja kanë mbetur të plagosur disa persona, gjendja e të cilëve mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.