Standard.al

Aksident i rëndë në Fier, përplasen dy makina. Dëmtohen dy perso

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme  në qytetin e Fierit, ku dy makina janë përplasur në vendin e quajtuar Kthesa e Semanit, që ndan rrugët e plazheve Darzezë dhe Seman.

Në këtë aksident mësohet se kanë mbetur të plagosur dy persona.

Te plagosurit u dërguan në spital për ndihmë mjeksore, dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.