Standard.al

Ish-kryetari i PS-së në Devoll merr kartën e anëtarësisë së LSI-së

0

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e pranishme në Devoll, i ka shpërndarë kartën e anëtarësisë së LSI-së, ish-kreut të Partisë Socialiste në këtë zonë, Shkëlqim Cane.

Kryemadhi shprehet se edhe vetë ka qenë pjesë e PS-së, kurse shton se kur dikush sheh se shtëpia e tij po vidhet, zgjedh tjetër banesë, për të qenë më mirë.

Postimi i kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi:

Mirëseerdhe Shkëlqim!

Ju mirëpres të gjithëve të bashkohemi, jo vetëm për të forcuar të majtën, por sepse kështu mund të ndërtojmë Shqipërinë ku devollinjtë, korçarët, të majtët dhe të djathtët, ata të qendrës dhe ata pa parti, të ndihen si në shtëpinë e tyre, me punësim dhe ekonomi.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.