Standard.al

Edmond Panariti publikon foton dhe ironizon Ramën: Sapo filloi zbatimi i furnizimit të Bujqësisë me naftë pa taksa

0

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti ka publikuar një foto ku duken fermerët që e punojnë tokën ende me kuaj.

Krahas fotos, Panariti ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, i cili ka premtuar disa herë heqjen e taksës së naftës për fermerët, por që nuk është realizuar kurrë.

Postimi i plotë i Panaritit në Facebook:

Sapo filloi zbatimi i furnizimit të Bujqësisë me naftë pa taksa!
Ja dhe dynymët e parë të punës me të!
Priten rendimente të larta dhe kosto e ulët!
Kjo është bujqësia e avantazheve konkuruese e hapësirës Minishengen.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.