Standard.al

Zgjedhjet e 25 prillit, Meta i vendosur: Referendum për të shkuar në Europë dhe për ta çuar Rilindjen në gropë

0

Presidenti Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Zonë e Lirë” se ne zgjedhjet e 25 prillit do te kete referendum per ta cuar Rilindjen në gropë.

Meta: 3 milione shqiptare do shkojne ne kutine e votimit ne 25 prill, per ti treguar vendin pseudosocialistit Rama.

Populli i 2 marsit është 10 fishuar.

Në 25 prill do ketë referendum.

Duroni dhe pak e do ta shihni çfarë ka për të ndodhur. Ka referendum për të shkuar në Europë dhe për ta çuar Rilindjen në gropë”,- tha Meta.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.