Standard.al

Video/ Aksident tek kopshti zoologjik. Gazetari nxjerr pamjet: Asnjë polic në vendngjarje, kaos në trafik

0

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë Kopështit Zoologjik.

Nga  vëndngjarja gazetzari  Artan Cena ka publikuar në rrjetin e tij social, pamje të pazakonta të trafikut në mbrëmje në një Tiranë e cila është bërë e pakalueshme, për shkak të kaosit që ka shkaktuar Bashkia e drejtuar me papërgjegjshmëri nga Veliaj.

Kaosi në trafik sipas gazetarit është shkaktuar nga një aksident rrugor, ku në vendngjarje nuk ka asnjë polic.

‘Shiheni çbëhet tek hyrja e ZoologjikutKa ndodhë një aksident dhe asnjë polic nuk ka në vendngjarje

Rrezik potencial për aksidente të reja.’

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.