Standard.al

Vasili ironizon keq Ramën: Lëre ministren të përgjigjet, mos dil kudo si fanti spathi

0

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas akuzave që Edi Rama u bëri përfaqësuesve të opozitës për keqinterpretim të deklaratave të Ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Vasili ironizon Ramën duke i thene te lërë ministren të përgjigjet, e mos te dal kudo si fanti spathi

Postimi i plotë:

Rama dado e lodhur e ministres!

Edi nuk duron dot asnje llaf per ministren e shendetesise.

Kur i kerkon informacion presidenti ministres pergjigjet dhe del perpara si fand spathi Rama dhe kthen pergjigje.

Kur thote Basha qe deklarata e ministres, qe do i seleksionojne pacientet sipas deshires, eshte kriminale fap del prap fandi spathi Rama dhe kthen ai prap pergjigje.

Boll e talle ministren se s’ta ka per borxh.

Rame lëre te ktheje ndonje pergjigje ministrja se per ate paguhet.

Ti nuk duron dot as kur ta pyesin ministren, por dobesite e tua nuk jane ceshtje e shqiptareve mbaji brenda zyrave te tua a gjetke.

Edi si dado e ministres je i perkushtuar, por e ben trashe!!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.