Standard.al

Tërmeti në Turqi, Kryemadhi mesazh prekës: Lutje që kjo situatë të tejkalohet me sa më pak pasoja

0

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, nepermjet nje mesazhi ne rrjetet sociale ka shprehur ngushëllimet për viktimat e tërmetit shkatërrues në Turqi.

Postimi i plotë

Ju shpreh ngushëllime të ndjera familjeve të viktimave dhe bashkohemi në lutje për shërim të shpejtë të të plagosurve dhe tejkalimin e kësaj situate të rëndë me sa më pak pasoja!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.