Standard.al

Rrëzohet propaganda e Ramës për tamponët/ Spahia publikon videon: Kryeministri i korruptuar në shpirt

0

Ish-deputeti, Bardh Spahia, ka publikuar ne Facebook një video te kryeministrit Rama, teksa shprehet se sa herë që kapet në gënjeshtër, fillon sulmet denigruese ndaj figurave të njohura të shëndetësisë, siç ka bërë edhe në rastin e epidemiologut Zija Alhysa.

Postimi i plote:

‘Propaganda e ndyrë që synon të denigrojë emra të nderuar të mjekësisë të cilët nuk i druhen së vërtetës.

Sepse e vërteta është më e rëndësishmja! Kur pranon të vërtetën, realitetin, fillon e bën hapa për të ndryshuar.

Kjo qeveri nuk ka vullnetin për t’i shërbyer shqiptarëve! Kjo qeveveri dhe ky kryeministër hajdut janë të korruptuar në shpirt.

Boll më me propoagandë!Denonco, shpërndaje këtë video.’

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.