Standard.al

Merr fund makthi Covid-19  për Cristiano Ronaldo, tamponi e nxjerr negativ

0

Më në fund ka ardhur lajmi që priste prej ditësh Cristiano Ronaldo. Ditën e sotme ai kryer tamponin dhe ka rezultuar negavit dhe tani është i gatshëm që ti rikthehet stërvitjeve me Juventusin.

Dy ditë më parë ai regoi në një postim në instagram, ku e quante tamponin e  koronavirusit, si diçka jo të mirë.

Cristiano Ronaldo u infektua me Covid-19, gjatë grumbullimit me kombëtaren e Portogalisë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.